KONST / Litografier / Färglitografier 16123093
nr 1612 3093
Uno Vallman
(1913-2004), Sverige
Färglitografier, 3 st, Glasmålning. Signerad, numrerad 250-upplaga, daterad 1983, oramat löst blad, 55x45 cm
Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:38:34
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 600 kr
Göteborg 600 kr
Helsingfors 600 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor